לוגו מגבות אלכסנדר

אודות

מותג מגבות היוקרה ‘אלכסנדר’ מבוסס על רעיון פשוט: למכור מגבות יוקרתיות ומפנקות, באיכות שטרם נראתה בישראל ובמחיר הוגן.

כשאנחנו אומרים “מגבות יוקרתיות ומפנקות” אנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. אלכסנדר סשה הגין, שבהשראתו הוקמה החברה, הוא ממייסדי תעשיית הטקסטיל בישראל ומותיקי תעשיית הטקסטיל העולמית. מרגע שסיים את לימודי ההנדסה הכימית בטכניון בשנת 1952 ועד היום, תחנות חייו המקצועיות של אלכסנדר הגין עוברות במפעלי הטקסטיל המובילים בעולם, בין אם כמנכ”ל, יועץ או חבר מועצת מנהלים, ומאופיינות בחדשנות פורצת דרך והובלת טרנדים ומהלכים בולטים בשוק המגבות העולמי.

את הידע המקצועי שלו, דאג אלכסנדר הגין להעביר לדורות הבאים במשפחה וכאשר ניר הגין, נכדו, החליט להשיק בישראל מותג מגבות באיכות שטרם נראתה בשוק המקומי, הוא קיבל שתי החלטות נוספות: הראשונה, להוקיר את העשייה של סבו ולקרוא לחברה ‘אלכסנדר’. והשניה, לנצל את הידע והקשרים המשפחתיים בכדי ליצור את המגבת המושלמת ; עבה, איכותית, סופגת ומפנקת.

אלכסנדר וניר הגין בחרו לצורך המשימה את אחד ממפעלי המגבות הטובים בעולם. הם הגדירו למהנדסי המפעל במדויק את האיכויות הרצויות ליצירת מגבת מושלמת עבור הצרכן הישראלי: תרכובת החומרים ממנה עשויה המגבת, משקל המגבת, עובי, צפיפות הסיבים וכמובן הצבעים. ולאחר שהסתגרו מספר ימים במעבדת המפעל – התקבלה התוצאה הרצויה ומותג מגבות היוקרה ‘אלכסנדר’ יצא לדרך.

אז כשאנחנו אומרים “מגבות יוקרתיות ומפנקות” אנחנו לא רק עומדים מאחורי זה אלא מתכוונים שהמגבות שלנו הן תוצר של ידע מצטבר של 65 שנים, עבודה יסודית ורצון אמיתי לספק מוצר ייחודי באיכות בלתי מתפשרת.

כשזה מגיע למגבות – אנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים.

 

 

רוצה לקבל 5% הנחה נוספים?
הירשם\י עכשיו וקבל\י קופון של 5% הנחה
עקבו אחרינו גם בפייסבוק ובאינסטגרם
שלח
אני מסכים\ה לתנאי השימוש