50 גוונים של רכות: הדור החדש של מגבות הפרימיום

מגבות פרימיום 75/140 - לבן

ב״מדריך הטרמפיסט לגלקסיה״ קובע הסופר דאגלס אדמס שמגבת היא הפריט השימושי ביותר למסע ברחבי היקום. למעשה, המגבת היא אחד הפריטים השימושיים ביותר בבית, כמו גם בהקשרים ארציים אחרים – מתנות לגיוס, מתנות ליולדת, מתנות לחינה ובעיקר – מתנה לעצמכם. נסו לדמיין יום סטנדרטי ללא מגבות… אאוץ׳.

 

מרבית המגבות הקיימות בשוק הן ברמה של 350-250 GSM. על מנת להבין מה פירוש הדבר, להלן מבוא תמציתי ביותר לתורת המגבות:

איכות של מגבת נקבעת על פי פרמטרים שונים, ביניהם שיטת הייצור, הגימור, הצפיפות ועוד. צפיפות, או עובי, של מגבת מודדים ב-GSM – גרם למטר מרובע. ככל שהמגבת עבה יותר, או במילים אחרות – ככל שה- GSMשלה גבוה יותר, כך עולה כושר הספיגה שלה והיא תהיה רכה יותר.

 

בניגוד לסטנדרט הרווח, המגבות שמייצרים במגבות אלכסנדר מגיעות עד לרמת צפיפות של 700 GSM, כאשר הצעקה האחרונה בסל המוצרים שלנו היא מגבת ה-500 GSM המופלאה.

 

500 או 700 GSM? מה בוחרים? יש בקהל דוקטור למגבות?! בלי פאניקה. אנחנו כאן כדי שאף אחד לא יוכל לנגב אותכם… כמו בחולצות, במכוניות, במוצרי מזון או בכל דבר אחר, גם בפלנטת המגבות ישנו משקל רב לטעם אישי, ובעיקר להתאמה לצרכים. במקרה של מגבות עבות ואיכותיות ביותר, ברמות ה-500 וה-700 GSM, קל לפרוט את ההבדלים לפרוטות:

 

אז מי אתם, אנשים של מגבות יוקרה 500 GSM?

כפי שכבר הבנתם, מגבות בצפיפות של 500 GSM הינן עבות ואיכותיות בהרבה ממגבות ה-300 GSM הסטנדרטיות. מגבות דקות הן לא, ועדיין – מכיוון שמדובר במגבת דקה יותר מכזו המתהדרת בצפיפות של 700 GSM, היא בעלת תכונות אופייניות לה. כאשר מגבת מתייבשת מהר יותר מאחרת – פירושו שהיא דקה יותר. לכן, מגבות ה-500 GSM מושלמות לשימוש אחרי המקלחת היומית, גם בשל המהירות בה הן מתייבשות וגם בגלל שהן תופסות פחות מקום בארון. בנוסף, מגבות אלה יכולות להוות פתרון מושלם ויוקרתי עבור מי שמחפש מתנות לגיוס, מתנות לחיילים עם פז״ם או מגבת טיולים קלה אך איכותית ביותר, עבור מי שנושם טראקים. לכל הצרכים הללו תתאים מגבת קלה, או מגבת דקה יותר, שמצד אחד מתהדרת בכושר ספיגה ראוי ומגע מלטף, ומאידך מתייבשת מהר יותר לעומת מגבת עבה מאוד.

 

ומי אתם, אנשים של מגבות פרימיום 700 GSM?

בממלכת מגבות ה-700 GSM שם המשחק הוא ״פינוק״. האם התארחתם פעם בבית מלון יוקרתי להפליא עם מגבות ספא או מגבות חוף כה עבות ומלטפות, עד שבסתר לבכם פיללתם שלא להיפרד מהן..? אם כן – אנו מבינים ללבכם, ולכן מגבות גוף עבות ורכות מצויות בליין המוצרים שלנו, המתאפיין בהיצע מרשים של מגבות פרימיום. אם אביזרי אמבט יוקרתיים מדברים אליכם, ונכון לכם לחיות את החיים הטובים גם בבית ולא רק בחופשות, מגבות ה-700   GSM שלנו תפורות עליכם. בנוסף, מגבות יוקרה מבית אלכסנדר, כולן מגבות עבות ומלטפות היכולות לשמש כמגבת גוף, מגבת ספא או מגבת חוף מפנקת, הן הימור בטוח בתור מתנה ליולדת, שי למישהו ״שיש לו הכל״, או אפילו כשמחפשים מגבות לחינה, כזו ״של הביוקר״.

 

ואתם, הקוראים – איזו מגבת תתנו לעצמכם במתנה?

תלוי בנסיבות. מגבות אלכסנדר מספקות לכם מענה ״מגבתי״ מדויק, בין אם נפשכם חושקת ברכות האולטימטיבית של מגבת כבדה לכרבול, ובין אם תעדיפו מגבת דקה וקלה יותר, המותאמת להיגיינה יומיומית או לפעילות אקטיבית, תוך שמירה על עובי ופינוק מרבי לצד הסטנדרטים הגבוהים ביותר. כך או כך, המגבות שלנו יהרגו אתכם ברכות.

 

רוצה לקבל 5% הנחה נוספים?
הירשם\י עכשיו וקבל\י קופון של 5% הנחה
עקבו אחרינו גם בפייסבוק ובאינסטגרם
שלח
אני מסכים\ה לתנאי השימוש